Debata „Wolontariat na Pomorzu po roku w pandemii”

Category : Bez kategorii · by cze 21st, 2021

Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku zaprasza pomorskich wolontariuszy, koordynatorów wolontariatu oraz pracowników organizacji pozarządowych i instytucji współpracujących z wolontariuszami na debatę o pomaganiu i wolontariacie.

 
Wspólnie z wolontariuszami i koordynatorami z różnych zakątków Pomorza i z różnych obszarów wolontariatu przyjrzymy się temu, co słychać w pomorskim wolontariacie po roku w pandemii. Porozmawiamy m.in. o tym, jak pandemia wpłynęła na pomaganie i współpracę z wolontariuszami, czy i jak zmienia się pomaganie oraz jak wykorzystać i zaadaptować nowe formy zaangażowania społecznego. Poszukamy też dobrych praktyk i inspiracji na przyszłość.
 

Debata odbędzie się  24 czerwca o godz. 17:00, udział dla uczestników przewidziano w formule  online.
Rezerwujcie czas – szczegóły programu i wizytówki prelegentów już wkrótce – szukajcie ich w wydarzeniu na naszych profilach facebookowych:  @wolontariatgdansk i @wolontariatpomorze 

Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny, ale obowiązuje rejestracja (link do wydarzenia zostanie przesłany tylko osobom zarejestrowanym).

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia przez formularz dostępny na stronie:   zgłaszam swój udział

Organizatorem debaty jest Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku w partnerstwie z Regionalnym Centrum Wolontariatu w Słupsku oraz Pomorską Siecią Centrów Organizacji Pozarządowych.

W przypadku pytań prosimy o kontakt:  ks@wolontariatgdansk.pl lub tel. 58 772 42 21.

 
Dołącz do wydarzenia na  żeby nie przegapić!
 
 
 

 

SHARE :