Apel pomorskich organizacji pozarządowych – podpisz petycję

Category : Bez kategorii · No Comments · by lut 18th, 2021
 
ℹ️ #ngopomorze ❗️ Pełna mobilizacja ❗️ Działamy RAZEM w trybie pilnym❗️
 
Zapraszamy do podpisania APELU pomorskich organizacji pozarządowych w sprawie zwiększenia budżetu środków #UE w ramach Umowy Partnerstwa dla Województwa Pomorskiego na finansowanie Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2021-2027❗️
„To nasz wspólny interes – ponad wszelkimi podziałami i różnicami, ponieważ to środki na rozwój naszego województwa i działalności społecznej oraz misji Pomorskiego 3 Sektora”‼️‼️‼️
 
Prosimy o wpisywanie w rubryce:
*IMIĘ: nazwę reprezentowanej organizacji pozarządowej
*NAZWISKO: imię i nazwisko przedstawiciela organizacji pozarządowej
 
Do dzieła!
 

Apel pomorskich organizacji pozarządowych

Category : Bez kategorii · No Comments · by lut 16th, 2021

Drogie Pomorskie Organizacje Pozarządowe!

Pomorska Rada Organizacji Pozarządowych (PROP) oraz Pomorska Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych (PS COP) przedstawiają propozycję apelu w sprawie nowej perspektywy środków europejskich dla Pomorza na lata 2021-2027.
Te środki to ogromna szansa na rozwój sektora pozarządowego, ale i niepewność co do wielkości tych środków i możliwego przeznaczenia. Dlatego zachęcamy Was do zaangażowania się w poparcie apelu pomorskiego 3 Sektora, który następnie zostanie rozesłany do Rady Ministrów, pomorskich parlamentarzystów i euro-parlamentarzystów, Przewodniczącego ds. Pożytku Publicznego, Zarządu Województwa Pomorskiego oraz radnych Sejmiku Pomorskiego a także Wojewody Pomorskiego.
To nasz wspólny interes – ponad wszelkimi podziałami i różnicami, ponieważ to środki na rozwój naszego województwa i działalności społecznej oraz misji Pomorskiego 3 Sektora. Nikt tego za nas nie zrobi – włącz się!

Umowa partnerstwa na lata 2021-2027:
https://www.gov.pl/web/fundusze-regiony/umowa-partnerstwa

Do 17.02.2021 r. do godz. 20:00 propozycję zmiany zapisów apelu prosimy wysyłać na adres biuro@cop.pomorskie.pl
W dniach 18.02.2021 do 22.02.2021 (do godz. 10:00) każda pomorska organizacja pozarządowa będzie mogła złożyć swoje poparcie dla tego apelu za pomocą platformy internetowej (po uruchomieniu apelu wygenerowany zostanie link, który następnie roześlemy wszelkimi możliwymi dostępnymi kanałami z prośbą o poparcie).
Bądźmy razem w tej wspólnej inicjatywie!

W imieniu organizatorów:
Ewa Filipska – przewodnicząca PROP
Piotr Stec – Prezes PS COP