Fundacja M.A.P.A. Obywatelska serdecznie zaprasza przedstawicieli NGO na bezpłatne szkolenie dotyczące nowych technologii i ich najlepszego wykorzystania na potrzeby organizacji pozarządowych.

Program:
Interesują Cię możliwości wykorzystania nowych technologii w działalności organizacji pozarządowych? Na szkoleniu dowiesz się, jak wygląda rynek mediów społecznościowych – jakie kanały sprawdzają się najlepiej, jak wyglądają statystyki, co najlepiej wykorzystać, by dotrzeć do odbiorców. Porozmawiamy o możliwościach darmowej edukacji i edukowania innych. Poznasz narzędzia do łatwego tworzenia atrakcyjnych stron internetowych, przykuwających uwagę plakatów i profesjonalnych dokumentów. Przyjrzymy się możliwościom jakie dają usługi Google – dysk w chmurze, wirtualne kwestionariusze, zautomatyzowane raporty, kalendarze online. Poznasz ofertę usług i nowoczesnego sprzętu dostępnego w lokalnym Centrum Organizacji Pozarządowych.
Zapraszamy – weź ze sobą komputer/tablet, by móc w pełni skorzystać ze szkolenia.

Prowadzący:
Marcin Karwowski – trener, coach, doradca zawodowy, doktor nauk humanistycznych w zakresie informatologii. Wiceprezes Stowarzyszenia POZYTYWNI, Stowarzyszenia Educational Cha(lle)nge oraz Nadwiślańskiej Federacji Organizacji Pozarządowych. Od kilkunastu lat prowadzi szkolenia i konsultacje w obszarze kompetencji menedżerskich, trenerskich, cyfrowych, miękkich i osobistych. Właściciel firmy szkoleniowej ROZWOJOWNIK, doradca merytoryczny w starogardzkim Centrum Organizacji Pozarządowych, koordynator projektów w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Znany z bezpośredniości wypowiedzi, nieuleczalnego entuzjazmu i doprowadzania każdego projektu i zespołu do maksimum efektywności. Na co dzień kieruje się zasadą: każdy ma to, na co się odważy.

 

Projekt „Pomorze(MY) – rozwój i wsparcie pomorskiego 3 Sektora poprzez wzmocnienie federacji Pomorska Sieć COP” dofinansowano w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich, ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Categories:

Tags:

Comments are closed

Kategorie
Archiwa