Szkolenie z nowych wzorów dokumentów

Category : Bez kategorii · by Kwi 15th, 2019

W imieniu Centrum Organizacji Pozarządowych, chcielibyśmy Państwa zaprosić na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się 25/04/2019 o godz. 16:00 w Centrum Organizacji Pozarządowych M.A.P.A. Obywatelska, ul. Odrowskiego 10 w Kwidzynie.

Szkolenie będzie dotyczyć nowych wzorów ofert, umów i sprawozdań dla organizacji pozarządowych, które obowiązują od 02/03/2019.

Bardzo ważnym jest, abyście Państwo wzięli udział w tym szkoleniu, ponieważ zmiana przepisów prawa i nowe wzory w stopniu znaczącym różnią się od poprzednich. Obowiązywać będą na wszystkich szczeblach samorządów (gmina/miasto, powiat, województwo). Szkolenie poprowadzi ekspert ds. NGO, pan Andrzej Rybus-Tołłoczko.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń zainteresowanych organizacji, podając w mailu imię i nazwisko, reprezentowaną organizację oraz dane kontaktowe do 19/04/2019 do godz. 12:00 (pierwszeństwo uczestnictwa dla osób, które wysłały zgłoszenia /liczba miejsc ograniczona).

Do zobaczenia

Zadanie pod nazwą „Centrum Organizacji Pozarządowych 2019” zostało dofinansowane ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

SHARE :