Internetowa Mapa EtnoKultura woj. pomorskiego

Category : Bez kategorii · No Comments · by sie 22nd, 2019

Działacie w obszarze KULTURA? przeczytajcie koniecznie 😁

Pomorska Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych podjęła się opracowania „Internetowej Mapy EtnoKultura woj. pomorskiego” 😍 Projekt skierowany jest do wszystkich powiatów i miejscowości do 50 tys. mieszkańców. 😀

Prosimy nadwiślańskie (powiat kwidzyński, sztumski, malborski, tczewski, starogardzki i nowodworski) organizacje pozarządowe, miejskie instytucje i firmy działające w obszarze kultura do uzupełnienia formularza on-line pn. „Informacje do informatora EtnoPomorze” w terminie do 30 września.

Udostępnione dane posłużą do stworzenia „Mapy”, która będzie stanowiła swego rodzaju źródło „sieciowania” wszystkich podmiotów działających w obszarze kultury w województwie, stanowiąc źródło wymiany informacji i nawiązywania kontaktów z nowymi partnerami. W zamyśle narzędzie ma być także innowacyjną platformą upowszechniania informacji o działalności podmiotów kulturalnych i promowania ich najcenniejszych cyklicznych wydarzeń.

Formularz

Wyniki konkursu Pozarządowy Surwiwal 2019

Category : Bez kategorii · No Comments · by sie 21st, 2019

Pomorska Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych ogłosiła wyniki konkursu: Pozarządowy Surwiwal 2019 – „JAK PRZETRWAĆ (I SIĘ ROZWIJAĆ) W POZARZĄDOWYM ŚWIECIE – SYSTEM WSPIERANIA 3 SEKTORA W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM PRZEZ POMORSKĄ SIEĆ COP.” Dofinansowanie przyznano dla 10 wniosków. Serdecznie gratulujemy wybranym organizacjom 🙂

Wyniki dostępne są na stronie Pomorskiej Sieci Centrów Organizacji Pozarządowych

Program grantowy „Pomocna Gałąź”

Category : Bez kategorii · No Comments · by sie 10th, 2019

Zapraszamy wszystkie fundacje, stowarzyszenia działające na terenie powiatu kwidzyńskiego do udziału w programie grantowym „Pomocna Gałąź”, finansowanym przez International Paper – Kwidzyn sp. z o.o.

Program wspiera działania w trzech obszarach tematycznych:

  1. Piśmienność i czytelnictwo – programy rozwijające umiejętność czytania u dzieci, np. wspieranie sekcji czytelniczych w bibliotekach szkolnych i publicznych a także edukacja językowa.
  2. Niwelowanie barier w dostępie do korzystania z edukacji i rekreacji.
  3. Projekty zwiększające bezpieczeństwo społeczności lokalnej.

Fundusz zakłada rozdysponowanie 15 tys. złotych na najciekawsze projekty. Preferowane są projekty o dużym wymiarze lokalnym!!

 

Termin składania wniosków:

Aplikacja (wypełniony i podpisany wniosek w formacie PDF wraz z wymaganymi dokumentami) musi zostać dostarczona na adres e-mail ipk@ipaper.com najpóźniej do 30 września 2019 roku.

Do pobrania:

Pomocna Gałąź International Paper – Formularz Aplikacyjny IPK 2019 po zmianach

 

Szczegóły:

Pytania formalne: IP Kwidzyn sp. z o.o. – komunikacja.ipk@ipaper.com 

Pomoc przy wypełnianiu wniosku: Fundacja M.A.P.A. Obywatelska – stecpiotr.utn@gmail.com