Wesołych Świąt :)

Category : Bez kategorii · No Comments · by kwi 19th, 2019

Szkolenie z nowych wzorów dokumentów

Category : Bez kategorii · No Comments · by kwi 15th, 2019

W imieniu Centrum Organizacji Pozarządowych, chcielibyśmy Państwa zaprosić na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się 25/04/2019 o godz. 16:00 w Centrum Organizacji Pozarządowych M.A.P.A. Obywatelska, ul. Odrowskiego 10 w Kwidzynie.

Szkolenie będzie dotyczyć nowych wzorów ofert, umów i sprawozdań dla organizacji pozarządowych, które obowiązują od 02/03/2019.

Bardzo ważnym jest, abyście Państwo wzięli udział w tym szkoleniu, ponieważ zmiana przepisów prawa i nowe wzory w stopniu znaczącym różnią się od poprzednich. Obowiązywać będą na wszystkich szczeblach samorządów (gmina/miasto, powiat, województwo). Szkolenie poprowadzi ekspert ds. NGO, pan Andrzej Rybus-Tołłoczko.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń zainteresowanych organizacji, podając w mailu imię i nazwisko, reprezentowaną organizację oraz dane kontaktowe do 19/04/2019 do godz. 12:00 (pierwszeństwo uczestnictwa dla osób, które wysłały zgłoszenia /liczba miejsc ograniczona).

Do zobaczenia

Zadanie pod nazwą „Centrum Organizacji Pozarządowych 2019” zostało dofinansowane ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Nowa strategia rozwoju woj. pomorskiego

Category : Bez kategorii · No Comments · by kwi 15th, 2019

W piątek, 12.04.2019, w sali BHP Stoczni Gdańskiej odbyła się konferencja otwierająca prace nad nową strategią rozwoju woj. pomorskiego. Prace potrwają do końca 2020r. i wskażą kierunek rozwoju na najbliższe 10 lat.
Przewidziano aktywny udział mieszkańców w budowaniu strategii, m.in. poprzez media społecznościowe oraz konsultacje społeczne.

Więcej informacji na stronie: https://pomorskie.eu/-/jak-bedzie-wygladalo-pomorze-w-roku-2030-ruszyly-prace-nad-nowa-strategia-rozwoju-naszego-regionu

Program „ORLEN dla Strażaków”

Category : Bez kategorii · No Comments · by kwi 3rd, 2019

Ruszyła kolejna edycja programu „ORLEN dla Strażaków” dla Zawodowych i Ochotniczych jednostek Straży Pożarnej. Fundacja Orlen Dar Serca dofinansuje zakupu sprzętu niezbędnego m.in. do ratowania życia oraz walki z żywiołami.
Wnioski o dofinansowanie można składać do 04.05.2019.

Więcej informacji o programie na stronie: http://www.orlendarserca.pl/PL/NaszaDzialalnosc/Strony/ORLEN-dla-Strazakow.aspx