Forum Subregionalne – WSPÓŁPRACA ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ I ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH, 15 grudnia 2014

Category : Bez kategorii · No Comments · by gru 8th, 2014

 

ForumKwidzyn forum_top_model

 

 

Fundacja M.A.P.A. Obywatelska i Fundacja Pokolenia zapraszają do uczestnictwa w Forum Subregionalnym, poświęconym współpracy samorządu i organizacji pozarządowych.

Podczas Forum zostaną przybliżone założenia „Modelu Współpracy”, wypracowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej wraz z partnerami społecznymi.Przedstawia on metody, przykłady i kierunki budowania partnerskich relacji pomiędzy administracją publiczną a organizacjami pozarządowymi. Centrum Inicjatyw Obywatelskich ze Słupska i Gmina Kobylnica podjęły się wdrożenia dobrych rozwiązań z Modelu Współpracy w sześciu samorządach w województwie pomorskim. Podczas Forum zostaną przedstawione działania oraz rozwiązania służące poprawie współpracy pomiędzy sektorem publicznym i pozarządowym.

Zapraszamy do włączenia w dyskusję o potrzebach organizacji pozarządowych i możliwościach rozwoju współpracy w samorządach subregionu Nadwiślańskiego.

Forum odbędzie się w dniu 15 grudnia 2014 r., w Czarnej Sali, ul. Słowiańska 13, 82-500 Kwidzyn, w godz. 11.00-14.00

Potwierdzenie uczestnictwa prosimy zgłaszać mailowo do dnia 12 grudnia 2014 r. na adres: fundacja@mapaobywatelska.org.pl lub wojnicz.marta@gmail.com

 

DO POBRANIA:

Program Forum: –> pobierz ForumKwidzyn

Forum realizowane jest w ramach projektu „Top Model Współpracy w Województwie Pomorskim”.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego